Çaykur Rizesporun İlk ve Tek Taraftar Platformu..

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOKTA BİZ

Başkanı Kıran, Bu Sene Çok Farklı Bir Rizespor Seyredeceksiniz!

Ana Sayfa » ÇAYKUR RİZESPOR HABERLERİ » Başkanı Kıran, Bu Sene Çok Farklı Bir Rizespor Seyredeceksiniz!
Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Tahir Kıran, Yeşil Mavililerin Topuk Yaylası kampını ziyaret etti. Başkan Kıran, bu sene Çaykur Rizespor taraftarlarının çok farklı bir takım seyredeceklerini kaydetti.

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Tahir Kıran, Topuk Yaylası kampına çıkarma yaptı. Başkan Kıran beraberinde Başkanvekili Mustafa Yazıcı, Başkan Yardımcısı Selim Selimoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Tan Sipahi ile Yeşil Mavili takımın Topuk Yaylası kampını ziyaret etti.

Burada futbolcularla bir araya gelen Başkan Kıran, yaptığı açıklamada, bu sene farklı bir Rizespor seyrettireceklerini ifade ederek, “Çocukları ziyarete geldik bakalım ne yapıyorlar, ne ediyorlar diye. Bugün bir antrenman maçı var. Hazırlık maçları başladı. Hoca yeni taktikler deniyor. Hem onlara moral olsun hem de biz de takımın son durumunu görelim istedik. Birkaç eksiğimiz daha var. O birkaç eksiğimizi zaman içerisinde tamamlayacağız. Rize halkını mutlu edecek bir takım yapmaya uğraşıyoruz. İnşallah bu sene çok farklı bir Rizespor seyredecek Rizespor taraftarları.” diye konuştu.